OfertaOfertaOfertaOfertaOfertaOfertaOfertaSzanowni Państwo

Firma MIGO 1 istnieje na rynku od wielu lat. Meble biurowe są naszą specjalnością już dwie dekady. Doświadczenie zdobyte przez te wszystkie lata pozwalają nam w perfekcyjnej obsłudze klienta i zaspokajaniu (prawie wszystkich) Państwa oczekiwań związanych z urządzaniem firmy. W okresie naszej działalności handlowej nawiązaliśmy kontakty z większością firm i instytucji w kraju. Kompleksowo wyposażamy urzędy, banki, gabinety dyrektorskie, recepcje, sekretariaty, biura obsługi klienta w meble systemowe i pod indywidualny wymiar, producentów polskich i zagranicznych.

Prestiż zawsze był, jest i będzie przejawiać się w wyglądzie. Piękno, elegancja
i dobry smak często sprawiają, że mamy o czymś lepsze mniemanie i odnosimy się do tego
z większym szacunkiem. Ta prosta zasada odnosi się do wielu zagadnień, takich jak nasz osobisty wygląd zewnętrzny czy wyposażenie biura. Do tego drugiego należą meble i wystrój biura - tym też zajmuje się nasza firma.

Oprócz mebli oferujemy Państwu możliwość zakupu foteli i krzeseł biurowych renomowanych producentów z kraju i zagranicy. W ofercie naszej firmy znajdziecie meble metalowe, szkolne, medyczne, wykładziny obiektowe i żaluzje.

Pomożemy w aranżacji powierzchni biurowej, dostarczymy projekt, dowieziemy i zmontujemy meble we wskazanym miejscu.

Licząc na Państwa zainteresowanie i chęć podjęcia współpracy prosimy o zapoznanie się z nasza ofertą.
 
Mapa serwisu